Tarocistka z Londynu i okolic

Fabryka Endorfiny Podziel się

 • Published date: Listopad 22, 2019
  • Bielsko-Biała, śląskie, Polska

FABRYKA ENDORFINY to studio fitness, wyposażone w wysokospecjalistyczny sprzęt PowerSlim Active, Vacu Body Space, sauna infrared, lampa kolagenowa, rollmasażer, platforma wibracyjna, pasy masujące.
Udostępniamy nowoczesne urządzenia fitness wspomagające odchudzanie, likwidację cellulitu, rozstępów i kształtowanie sylwetki przy użyciu podczerwieni i jonizacji, drenażu limfatycznego, podciśnienia oraz stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu wywołanej drganiami mechanicznymi.
Oferujemy usługi w kameralnym, eleganckim wnętrzu zapewniając optymalne, komfortowe warunki do ćwiczeń dla kobiet. Jest to miejsce, w którym Panie w różnym wieku i o różnych kształtach mogą się czuć swobodnie.
Wyróżniamy się na tle istniejących klubów fitness, salonów kosmetycznych czy siłowni nowoczesnym sprzętem zgromadzonym w jednym miejscu. Naszymi atutami są również niepowtarzalna, kameralna atmosfera i indywidualne podejście do klienta, które skutkują uzyskaniem wymarzonych efektów. Opieka trenera personalnego i doradcy żywieniowego pomaga w utrzymaniu motywacji i realizacji zamierzonych celów.
Niewątpliwą zaletą jest także doskonała lokalizacja naszego studia w centrum Bielska-Białej z bezpłatnym dużym parkingiem przed budynkiem.
Skuteczne metody na odchudzanie połączone z relaksem w saunie infrared oraz masaż na roll masażerze wyróżniają nas na tle innych klubów fitness w Bielsku- Białej.


Ulica i numer lokalu: 1 maja 26
Numer telefonu: 733503645
Adres mailowy: biuro.fabrykaendorfiny@gmail.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Podobne oferty


  Oferta

  Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

  ogloszenia drobne

  Twoja oferta pojawi się w tym serwisie i będzie dostępna dla setek tysięcy nowych internautów.