Tarocistka z Londynu i okolic

Centrum Reklamowo-Turystyczne REKTUR Podziel się

  • Published date: Marzec 23, 2017
    • Jeżów, łódzkie, Polska

Firmę tworzy doświadczona grupa osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji różnych form wypoczynku jak również w opracowywaniu zróżnicowanych programów aktywnej i twórczej turystyki. W zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży oferujemy szeroki wachlarz propozycji wypoczynku, zarówno tych realizowanych przez cały rok, jak Zielone Szkoły czy Wycieczki Tematyczne, jak również tych sezonowych jak kolonie, obozy czy zimowiska. Poza ofertą skierowaną do dzieci i młodzieży posiadamy również interesującą ofertę dla osób dorosłych. Zajmujemy się organizacją różnorodnych wyjazdów szkoleniowych dla firm i instytucji, konferencji, wycieczek integracyjnych w kraju i za granicą jak również imprez okolicznościowych takich jak rocznice firmowe, spotkania wigilijne, imprezy andrzejkowe czy bale karnawałowe.

Wachlarz usług reklamowych realizowanych przez naszą firmę również jest szeroki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie reklamy, promocji, marketingu i PR.Oferujemy m.in:. tworzenie identyfikacji wizualnej firm, tworzenie stron www, wprowadzanie produktów na rynek i promocję bezpośrednią, projektowanie stoisk targowych, projektowanie i produkcję upominków i gadżetów reklamowych, wydruki wielkoformatowe, offsetowe i cyfrowe, reklamy świetlne, reklamy 3D, tablice i konstrukcje reklamowe, oklejanie pojazdów, eventy, happeningi i wiele innych...


Ulica i numer lokalu: Zielona 6
Numer telefonu: 608226998
Adres mailowy: biuro@crtrektur.pl
Adres internetowy: www.crtrektur.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Podobne oferty

Oferta

Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

ogloszenia drobne

Twoja oferta pojawi się w tym serwisie i będzie dostępna dla setek tysięcy nowych internautów.

Przydatna informacja

  • Każdy właściciel witryny internetowej chciałby zapewne, aby jego strona była odwiedzana jak najczęściej. Tak jest w przypadku niemalże każdej firmy. Każdemu przedsiębiorcy zależy przecież, aby dotarło do niego jak najwięcej klientów. Bo im większe zainteresowanie tym większa szansa sprzedaży. W przypadku witryny internetowej podstawą jest reklama strony w internecie. Internet to największe medium, które dociera do najszerszej liczby odbiorców. Tak przede wszystkim należy zaplanować i przeprowadzić kampanię reklamową w sieci. A jakie mogą być jej elementy? Pierwszym będzie wygląd samej strony. Ciekawa treść, oraz interesująca szata graficzna. To pozwoli zainteresować i zaciekawić odwiedzających ją internautów i sprawić że zostaną na niej dłużej. Drugim, równie ważnym elementem jest pozycjonowanie danej strony. Postarajmy się aby internauci mogli łatwiej nas odnaleźć.