Tarocistka z Londynu i okolic

Kurier Warszawa Goniec Podziel się

 • Published date: Czerwiec 27, 2019
 • Modified date: Lipiec 1, 2019
  • Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska

Firma Kurierska Goniec świadczy szybkie i tanie usługi kurierskie na terenie Warszawy. Świadczymy usługi dla małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz dla sektora E-commerce. Co ważne działamy również w modelu " Same Day" który pozwala na dostarczenie jak i odbiór przesyłek tego samego dnia. Czas realizacji naszych usług kurierskich wynosi do 4 godzin, jednakże za pomocą usługi Direct możemy go skrócić do 2 godzin. Od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia liczymy czas realizacji Twojej usługi kurierskiej.

Odbiór i dostawa przesyłek ma miejsce w ustalonych przedziałach czasowych tzw. oknach. Oferujemy naszym klientom 3 okna odbioru oraz 3 okna dostawy. W zależności od potrzeb klienta, którego traktujemy priorytetowo i któremu wychodzimy na przeciw. Jesteśmy również elastyczni, dlatego okna dostosowujemy jak najbardziej do potrzeb klienta. Aby mieć gwarancję dostawy i pewność że dojdzie tego samego dnia-ważne by było złożone najpóźniej do określonej godziny.Zaufaj nam i zamów przesyłkę na https://goniec.waw.pl

Nasz zespół to grupa oddanych swoim zadaniom ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Nad terminowością naszej pracy czuwa Dział Operacyjny. Do codziennej pracy wykorzystujemy sprawny i niezawodny sprzęt - samochody osobowe Dacia, a także skutery i rowery. Nasi kurierzy wyposażeni są w czujniki GPS co w połączeniu z systemem, umożliwia efektywnie sterowaniem ich czasem pracy.


Ulica i numer lokalu: ul. Krańcowa 11
Numer telefonu: +48 22 353 05 05
Godziny otwarcia: 8:00-18:00
Adres mailowy: admin@goniec.waw.pl
Adres internetowy: https://goniec.waw.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

  Oferta

  Dodaj ofertę do serwisu ogłoszeniowego

  ogloszenia drobne

  Twoja oferta pojawi się w tym serwisie i będzie dostępna dla setek tysięcy nowych internautów.