Tarocistka z Londynu i okolic

Papstar Podziel się

 • Published date: Luty 25, 2017
  • 61 61 07 282, Buk, wielkopolskie, Polska

PAPSTAR to kompleksowy dostawca nowoczesnych i funkcjonalnych artykułów do dekoracji stołów, serwowania posiłków, rozwiązań bankietowych i cateringowych oraz akcesoriów barowych dla segmentu HoReCa. Aspekt ekologiczny i wysoka poprawność środowiskowa produktów to nadrzędny priorytet firmy.

Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości asortyment, m.in. serwetki i obrusy ROYAL Collection, asortyment do przekąsek Fingerfood, artykuły jednorazowe z surowców odnawialnych PAPSTAR Pure, świece stearynowe, kieliszki, słomki, wykałaczki bankietowe oraz artykuły dla utrzymania czystości.

Fundamentem sukcesu marki jest przede wszystkim koncepcja partnerskiej współpracy z producentami oferowanych produktów. Relacje te pozwalają na zestawienie najmocniejszych cech wszystkich z nich, a w efekcie oferowanie produktów i usług na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą firmy jest też ciągła dostępność produktów. Koncepcja ta doskonalona jest od wielu lat i obecnie uchodzi za jedną z kluczowych kompetencji firmy. Wszystko to sprawia, że marka PAPSTAR ma bardzo dobrą reputacje na arenie międzynarodowej.


Ulica i numer lokalu: Modrzewiowa 5
Numer telefonu: 61 61 07 282
Adres mailowy: biuro@papstar.com
Adres internetowy: www.papstar.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne oferty

  Oferta

  Dodaj ofertę do serwisu ogłoszeniowego

  ogloszenia drobne

  Twoja oferta pojawi się w tym serwisie i będzie dostępna dla setek tysięcy nowych internautów.