Tarocistka z Londynu i okolic

Alarmy i monitoringi Bielsko-Biała Podziel się

 • Published date: Styczeń 2, 2020
  • Bielsko-Biała, śląskie, Polska

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego mieszkania, rodziny, przedsiębiorstwa, garażu bądź innego obiektu? Szukasz niezawodnego systemu ochrony? Jeśli tak to strzałem w dziesiątkę jest - monitoring.
Monitoring jest coraz to częściej stosowanym sposobem ochrony mienia. Możliwość jego montażu także w środku, jak i na zewnątrz budynku pozwala nam na zdalny podgląd sytuacji przez dwadzieścia cztery godziny, siedem dni w tygodniu. Jedną z głównych zalet monitoringu jest fakt, iż kamera może jednocześnie kontrolować wiele miejsc. Dzięki czemu wielokrotnie zastępuje strażnika lub firmę ochroniarską.
Nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się montażem oraz serwisem struktur monitoringu. Oferta jest indywidualnie dostosowywana do każdego konsumenta.
Wykonywane przez nas systemy monitoringu gwarantują nie tylko najlepszy poziom bezpieczeństwa, lecz również optymalne koszty instalacji. Każdy fragment wchodzący w skład systemu posiada wymagane atesty i certyfikaty, co daje klientowi gwarancję stu procentowej efektywności i jakości wykonanej usługi.


Ulica i numer lokalu: ul. Emilii Plater 18A/15
Numer telefonu: 575411511
Adres mailowy: alarmybielsko@o2.pl
Adres internetowy: https://alarmybielsko.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne oferty


  Oferta

  Dodaj bezpłatną ofertę do skutecznego serwisu ogłoszeniowego

  ogloszenia drobne

  Twoja oferta pojawi się w tym serwisie i będzie dostępna dla setek tysięcy nowych internautów.